در این مقاله قصد داریم تا دو شرکت بزرگ رنگ سازی را به شما کاربرن گرامی معرفی کنیم تا در صورتی که نیاز به تهیه رنگ پیدا کردید بتوانید از خدمات بهترین شرکت های رنگ سازی و پخش رنگ بهره مند شوید.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

 1. رنگ سحر
 2. چرا پخش رنگ سحر
 3. شرکت پخش رنگ سحر چه نوع رنگ های ارائه می دهد؟
 4. چطور می توان رنگ سحر را خریداری کرد؟
 5. رنگ نیپون
 6. خدمات رنگ نیپون
 7. خرید رنگ نیپون

امروزه پیدا کردن یک رنگ مناسب برای رنگ آمیزی ساختمان ها به کاری سخت بدل شده، چرا که برند های مختلف و متعددی به پخش رنگ می پردازند و برای خریدارانی که با روش های ساخت و ترکیب رنگ آشنایی ندارد انتخاب از بین این همه شرکت مختلف، سخت و گاهی دشوار است.

اما امروز و در این مقاله قصد داریم تا شما خواننده و دوست گرامی را در این انتخاب همراهی کنیم تا بتوانید برای رنگ آمیزی ساختمان خود یک تصمیم درست و بجا بگیرید و از شرکت های پخش رنگ معتبر اقدام به خرید رنگ کنید.

 • رنگ سحر

شرکت پخش رنگ سحر از سال 1365 فعالیت خود را در زمینه ساخت رنگ های ساختمانی و صنعتی آغاز کرده و از جمله شرکت های با سابقه و کاربلد در حوزه رنگ به شمار می رود. همچنین شرکت رنگ سحر به علت تولید محصولات استاندارد و با کیفیت از سال 1377 توانسته گواهینامه ی ISO را اخذ نماید.

این شرکت همه سال توسط بازرسان شرکت DNV مورد ارزیابی قرار می گیرد تا از تولید محصولات با کیفیت این شرکت آگاهی کامل به دست آید. رنگ سحر علاوه بر تولید رنگ ساختمانی و صنعتی به تولید اسپری و اسپری چسب نیز می پردازد تا بتواند کلیه نیاز های مشتریان خود را در این زمینه بر طرف کند.

برای این که کمی با افتخارات شرکت رنگ سحر بیشتر آشنا شوید باید گفت، این شرکت در سال 1389 به عنوان بهترین برند خاورمیانه انتخاب و رتبه ی برتر توزیع و پخش رنگ ساختمانی را در سال 1390 به خود اختصاص داده است.

پخش رنگ سحر

پخش رنگ سحر

 • چرا پخش رنگ سحر

پخش رنگ سحر اولین شرکت در حوزه ی رنگ سازی است که موفق به کسب گواهینامه ی ISO 9001 شده است و این گواهینامه را فقط و فقط به خاطر کیفیتی که محصولات این شرکت ارائه می دهد به دست آورده است. به همین دلیل تضمین کیفیت یکی از شاخصه های اصلی رنگ سحر می باشد.

علاوه بر گواهینامه هایی که شرکت رنگ سحر در خارج از کشور اخذ نموده، در داخل کشور نیز گواهینامه های مختلفی را اخذ نموده که از مهم ترین آن ها می توان به گواهینامه ی استاندارد ایران اشاره کرد که جزو گواهینامه های کیفیتی معتبر در کشور است.

 • شرکت پخش رنگ سحر چه نوع رنگ های ارائه می دهد؟

رنگ سحر برای این که بتواند نیاز های مشتریان خود را در زمینه های مختلف رفع کند محصولات متنوعی را تولید می کند که می توان از آن ها برای مقاصد مختلف استفاده کرد. رنگ ساختمانی، رنگ صنعتی و اسپری ها را می توان از جمله محصولات این شرکت نام برد.

از جمله رنگ هایی که این شرکت به بازار عرض می کند می توان به رنگ های استخری، رنگ های اکریلیک، رنگ های پلاستیک، رنگ های روغنی و رنگ های نیمه براق اشاره کرد. در کنار این محصولات می توانید از اسپری های رنگ این شرکت نیز بهره مند شوید که برای مصارف مختلف می توان از آن ها استفاده کرد.

شرکت پخش رنگ سحر همچنین به فروش رنگ ساختمانی نیز می پردازد. رنگ های روغنی این شرکت پخش رنگ می تواند یک انتخاب مناسب برای رنگ آمیزی نمای بیرونی و داخلی ساختمان ها باشد.

 • چطور می توان رنگ سحر را خریداری کرد؟

این شرکت بزرگ رنگ سازی در محدوده ی تهران و کرج قرار دارد و به پخش رنگ در کرج و تهران می پردازد و شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت این شرکت اقدام به خرید رنگ سحر کنید. اما اگر ساکن این دو شهر نیستید هم نگران نباشید.

شرکت رنگ سحر اقدام به ارسال رنگ به کل کشور می کند و در هر کجای این سرزمین که باشید می توانید از محصولات درجه یک این شرکت بهره مند شوید. همچنین برای خرید مستقیم رنگ ساختمانی می توانید به سایت رنگ سحر مراجعه و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

اما در صورتی که در کرج یا تهران ساکن هستید و علاقه ای به خرید اینترنتی رنگ ندارید می توانید با مراجعه به شرکت پخش رنگ سحر اقدام به خرید مستقیم رنگ ساختمانی از کارخانه کنید. مشاوران این کارخانه به صورت حضوری می توانند در خرید رنگ شما را همراهی کنند تا بهترین انتخاب را برای ساختمان خود انجام دهید.

خرید رنگ سحر

خرید رنگ سحر

 • رنگ نیپون

شرکت رنگ نیپون از جمله شرکت های بین المللی تولید و پخش رنگ است که در سال 1881 میلادی در کشور ژاپن تاسیس شد و امروزه به یکی از غول های صنعت رنگ تبدیل شده و نمایندگی های بسیاری در کشور های مختلف دارد.

اما در سال 2015 میلادی رنگ نیپون، یک نمایندگی با نام رنگ نیپون ایرانیان در ایران و با سرمایه گذاری کاملا خارجی ایجاد کرد. به این ترتیب مردم ایران هم در سراسر کشور می توانند از محصولات این شرکت بزرگ استفاده کنند.

از سال 2015 تا به امروز نمایندگی های این شرکت رنگ سازی در سراسر کشور گسترش یافتند و رنگ های با کیفیت و درجه یک را به شما ارائه می دهند. تکنیک های رنگ سازی پخش رنگ نیپون خاص و یکتا است و به مشتریان خود کمک می کند تا با کمترین هزینه و هدر رفت رنگ دلخواه خود را خریداری کنند.

فروش رنگ نیپون

فروش رنگ نیپون

 • خدمات رنگ نیپون

این شرکت در امر خدمات رسانی و سرویس دهی به مشتریان خود از جمله شرکت های پیشتاز است و خدماتی نوینی را ارائه می دهد. از جمله خدماتی که رنگ نیپون به مشتریان خود ارائه می دهد می توان به ترکیب رنگ کامپیوتری اشاره کرد.

در این نوع ترکیب رنگ هدر رفت رنگ به صفر رسیده و مشتری نیازی به خرید رنگ برای ترکیب ندارد. در نتیجه این فرایند هزینه کمتری به پای مشتری نوشته می شود و ترکیب رنگ در سریع ترین زمان ممکن و طبق نظر مشتری انجام می پذیرد.

از طرف دیگر در این نوع ترکیب رنگ خطای انسانی به صفر رسیده و مشتری می تواند با هر سلیقه ای رنگ دلخواه خود را ایجاد کند. همچنین در این روش امکان تکرار ترکیب رنگ موجود است. یعنی اگر رنگی را در شرکت نیپون ترکیب و خریداری کنید و بعد از مدتی دوباره برای تهیه همان رنگ مراجعه کنید دستگاه می تواند دقیقا همان رنگی را به شما تحویل دهد که دفعه ی قبل برای شما ایجاد کرده است.

برای ترکیب رنگی به این روش تنها کافی است مشتریان رنگ های مورد نظر خود را انتخاب کنند و به اپراتور اعلام کنند. اپراتور طبق درخواست مشتری رنگ ها را به کامپیوتر اعلام و دستگاه ترکیب رنگ شروع به تزریق رنگ می کند تا رنگ مورد نظر مشتری به دست آید.

 • خرید رنگ نیپون

رنگ نیپون به لطف نمایندگی های بی شماری که دارد اقدام به پخش رنگ در تهران و کرج می کند. همچنین این غول بزرگ رنگ سازی به فروش عمده رنگ نیز می پردازد و انواع رنگ های روغنی و پلاستیک که برای رنگ کردن ساختمان ها به کار می روند را تولید و روانه ی بازار می کند.

برای خرید رنگ نیپون باید به مراکز ترکیب رنگ آن مراجعه کنید. در این مراکز می توانید انواع رنگ های پلاستیک، روغنی، اکریلیک و نیمه پلاستیک را مشاهده و هر کدام که مناسب کار شما بود را انتخاب و خریداری نمایید.

در صورتی که از رنگ و خرید آن سر رشته ای ندارید، می توانید به مشاوران نیپون مراجعه کنید. در تمامی مراکز ترکیب رنگ نیپون مشاورانی حضور دارند که می توانید با راهنمایی آن ها رنگ های بی نظیری را برای هدف خود انتخاب و خریداری نمایید.

توجه داشته باشید که به علت محبوبیت این برند مغازه داران و دست فروشان بسیاری سعی در فروش رنگ های تقلبی با این نام دارند. به همین دلیل به شما عزیزانی که قصد تهیه رنگ نیپون را دارید توصیه می شود تا با مراجعه به سایت این شرکت، نزدیک ترین مرکز ترکیب رنگ را انتخاب و برای خرید رنگ به نمایندگی های معتبر این شرکت مراجعه نمایید.

خرید رنگ نیپون

خرید رنگ نیپون

 • جمع بندی

پخش رنگ سحر و نیپون دو برند نام آشنا در سطح کشور هستند که رنگ های با دوامی را به مشتریان خود عرضه می کنند. در صورتی که شما خواننده گرامی این مقاله هم نیاز به خرید رنگ را برای خود احساس کردید می توانید با مراجعه به نمایندگی ها یا سایت های این دو برند محصولات درجه یک آن ها را خریداری نمایید.