در این مقاله می توانید با اهمیت و دلایل ساخت و طراحی سایت شرکتی به طور کامل آشنا شوید.

آنچه در این مقاله می توانید مطالعه کنید:

  1. چرا نیاز به طراحی سایت شرکتی داریم؟
  2. دلایل طراحی سایت شرکتی
  3. نیاز های طراحی سایت شرکتی

امروزه هیچ شرکت معتبری را پیدا نمی کنید که سایت مخصوص خود را نداشته باشد. داشتن یک سایت معتبر می تواند اعتبار یک شرکت را در فضای وب و بین مراجعه کنندگان بالا ببرد و اعتماد بیشتری را برای مشتریان خود ایجاد می کند.

در این مقاله قصد داریم تا مراحل ساخت و طراحی سایت شرکتی را به شما کاربران گرامی آموزش دهیم تا از اهمیت وجود یک سایت برای موفقیت یک بیزینس آگاه شوید. در این مقاله می توانید با مراحل لازم برای ساخت یک سایت شرکتی آشنا شوید.

  • چرا نیاز به طراحی سایت شرکتی داریم؟

اگر صاحب یک شرکت یا یک کسب وکار هستید و در چند وقت اخیر نسبت به رقبا پیشرفت کمتری دارید نیاز به یک تغییر استراتژی و طراحی یک سایت مناسب دارید. فرض کنید صاحب شرکتی هستید که به تولید مواد آرایشی و بهداشتی می پردازد.

در این صورت داشتن یک سایت شرکتی مناسب می تواند برند شما را بر سر زبان ها بیندازد و فروش شما را چند برار کند. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چطور طراحی سایت شرکتی می تواند باعث افزایش فروش محصولات شما شود؟

در جواب به این سوال باید گفت اگر سایت مناسبی برای کسب و کار خود ایجاد کنید، گوگل و سایر موتور های جستجو آن را به کاربران در سر تا سر این کره ی خاکی نمایش می دهند. در نتیجه ای این نمایش برند شما ارزش و مشتریان بیشتری پیدا می کند. به عبارت دیگر بر سر زبان ها می افتد.

از دید دیگر امروزه با این همه شلوغی و وقت کم مردم دیگر برای خرید محصولات بیرون نمی روند و تا حد امکان از فروشگاه های اینترنتی خرید می کنند تا در زمان خود صرفه جویی داشته باشند. همین امر باعث شده تا شرکت هایی که سایت های اینترنتی دارند سود و درآمد بیشتری را به خود اختصاص دهند و مشتریان می توانند از منزل خود با چند کلیک ساده با تمامی زیر و بم های محصولات آن ها آشنا شوند.

چرا نیاز به طراحی سایت شرکتی داریم؟

چرا نیاز به طراحی سایت شرکتی داریم؟

  • دلایل طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی مثل یک تبلیغ گسترده برای محصولات یک شرکت است. تبلیغی که هزینه ی ناچیزی را از صاحب شرکت می گیرد اما بازدهی آن بسیار فراتر از حد تصور است. در این بخش قصد داریم تا به چند مورد از مزایای طراحی سایت شرکتی بپردازیم تا به اهمیت وجود آن در کنار یک بیزینس پی ببرید.

خدمات آنلاین

با راه اندازی سایت ها و پیشرفت در زمینه ی وب و همچنین علاقه مندی مردم به آن خدمات جدید نیز ایجاد شده است. یکی از این خدمات، خدمات آنلاین است که شامل پشتیبانی و معرفی محصول و از این دست سرویس ها است.

بسیاری از سایت های شرکتی، امروزه مجهز به پشتیان آنلاین هستند و دیگر برای پاسخ سوال های خود نیازی به طی کردن مسیر های طولانی ندارید. می توانید به راحتی و با یک گفتگوی ساده جواب سوال های خود را بگیرید و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

دلایل طراحی سایت شرکتی

دلایل طراحی سایت شرکتی

جذب مشتری

با طراحی سایت شرکتی محصولات شما دیگر روی قفسه های خاک خورده ی مغازه ها باقی نمی ماند تا از مد بیوفتد یا در انبار ها خراب و فاسد نمی شود. یک سایت شرکتی این اجازه را می دهد تا مشتریان به صورت 24 ساعته محصولات را بینند و با ویژگی های آن آشنا شوند و در صورت تمایل اقدام به خرید آن ها کنند.

تصور کنید به جای این که مشتری به سراغ نمایندگی ها و شرکت شما برای خرید بیاید شما محصول را با استفاده از یک وبسایت عالی به مشتری ها نمایش دهید. در این صورت آمار و فروش شما با استفاده از یک سایت در طی چند ماه می تواند به شکل فوق العاده ای افزایش یابد.

تبلیغات بهتر

تصور کنید که در حال عبور از خیابانی برای رسیدن به محل کار یا منزل خود هستید و با تبلیغ یک محصول رو به رو می شوید که نظر شما را به خود جلب می کند. در این لحظه باید با استفاده از یک خودکار یا تلفن همراه آدرس یکی از نمایندگی های فروش را یادداشت کنید و هر زمان که توانستید برای دیدن محصول اقدام کنید.

اما یک سایت شرکتی برای تبلیغات نیازی به بیلبورد های بزرگ ندارد. کافی است مشتریان نام سایت یا محصول مورد نظر یا یکی از خدمات آن ها را در موتور های جستجو سرچ کنند تا تمام اطلاعاتی که نیاز دارند به صورت کامل در اختیار داشته باشند.

برتری نسبت به رقبا

تصور کنید چند شرکت که در یک زمینه کار می کنند برای کسب سود بیشتر اقداماتی را انجام می دهند. اقداماتی مثل تبلیغات، استفاده از افراد مشهور و معروف برای سر زبان انداختن نام برندشان و از این دست اقدامات که ممکن است برای کسب درآمد بیشتر انجام گیرد.

اما در این میان طراحی یک سایت مناسب می تواند تاثیر به مراتب بیشتری نسبت به موارد ذکر شده در بالا را با خود به ارمغان بیاورد. در حال حاضر هر فردی به اینترنت دسترسی دارد و برای رفع نیاز های خود در آن جستجو می کند. در نتیجه با طراحی سایت فروشگاهی در تهران می توانید رقبا را به راحتی از مسیر خود کنار بزنید و مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری طی کنید.

  • نیاز های طراحی سایت شرکتی

برای طراحی سایت شرکتی نیز مانند طراحی سایت فروشگاهی در کرج  نیاز به ابزار و مراحلی است که باید توسط متخصصین این رشته پیاده سازی شود تا بتوان یک کسب و کار موفق را در بستر اینترنت به خود اختصاص داد. ادامه این بخش معرفی مراحل مورد نیاز برای ساخت یک سایت را به تصویر می کشد.

انتخاب یک قالب مناسب

برای طراحی یک سایت شرکتی شیک و جذاب نیازی به کد نویسی و زمان بسیار زیاد نیست. می توان با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا در کمتر از 15 روز یک سایت حرفه ای و زیبا را طراحی کرد. سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس امنیت و ثبات کم نظیری دارند و مورد توجه شرکت های بسیاری از جمله اپل و ماکروسافت هستند.

شخصی سازی

بعد از انتخاب قالب نوبت به شخصی سازی می رسد. شخصی سازی یعنی تغییر قالب با توجه به سلیقه صاحب اثر و قرار دادن بخش های اصلی یک وبسایت که باعث استاندارد شدن آن می شود. توجه داشته باشید که این فرایند ها باید زیر نظر متخصصین انجام شود که دانش کافی را در این زمینه دارند و می توانند بهترین نتیجه را به شما بدهند.

قالب سایت شرکتی

قالب سایت شرکتی

بهینه سازی

بعد از این که سایت طبق نظر کارفرما طراحی و شخصی سازی شد باید به سراغ بهینه سازی یا سئو آن بروید. کاری که فقط از دست متخصصین بر می آید و نمی توان آن را به دست افراد نابلد سپرد. چرا که سئو نادرست می تواند تمام هزینه هایی که انجام شده را به باد دهد و زمان صرف شده را از بین ببرد.

شرکت هایی که به امر طراحی سایت می پردازند متخصصین کار کشته ای را برای سئو در اختیار دارند و می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

پشتیبانی

بعد از اتمام مراحل بالا آخرین خدمتی که توسط شرکت های طراحی سایت معتبر به شما ارائه می شود پشتیبانی است. به این منظور که در هر ساعتی از شبانه روز، در صورت بروز مشکل، می توانید با آن ها تماس بگیرید و متخصصین بلافاصله مشکل شما را رفع می کنند.

پشتیبانی سایت شرکتی

پشتیبانی سایت شرکتی

  • جمع بندی

طراحی سایت شرکتی در کرج برای حفظ یک کسب و کار امری ضروری است و باید توسط صاحبان مشاغل در نظر گرفته شود. پس اگر صاحب شرکتی هستید و می خواهید سود بیشتری را به خود و کارکنان خود اختصاص دهید توصیه می شود که برای طراحی یک سایت شرکتی مناسب اقدام کنید.